Teklif Alın
Adres:
Balıkyolu Mh. 453 Sk. No:16/A Esenyurt / İSTANBUL
E-Posta:
iletisim@dorukreklamajansi.com
Bizi Arayın:
+ 90 538 817 12 30
Doruk Reklam

Dijital Baskı

Dijital BaskıDijital Baskı

Firmanız adına en kaliteli reklamı yapma noktasında sizlere sunduğumuz tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen ve en iyi makineler eşliğinde hazırlanan birbirinden farklı dijital baskı çeşitlerini çok uygun fiyatlar altında elde edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerindeki değişik sektörlerde bulunan firmalar ile düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında farklı boyutlarda ve tasarımlar eşliğinde hazırlanan dijital baskı ürünlerini söz verilen zaman kapsamında sunuyor ve sizleri bu konuda ayrı bir güven veriyoruz. En kaliteli çözünürlükler altında ve herhangi bir noktasında hiçbir problemi olmayan baskıları sizlere farklı makinelerden geçirmek suretiyle en iyisini çıkarmak adına büyük bir gayretle çalışmaktayız. Üstelik baskılarda tamamen ithal edilmiş ve özel olarak getirilmiş olan kağıtlar kullanıyor ve baskıları bunların üzerine en iyi boya seçenekleri içerisinde yaparak net bir görsel ortaya çıkarıyoruz.

 Farklı çalışmalar altında dijital baskı hizmetleri

Sağladığımız ürünler içerisinde One Way Vision (Delikli cam giydirme) ile birlikte folyo (cam giydirme) ve araç magnetlerinin kaliteli bir şekilde tasarımların yanı sıra yine branda afiş baskı çalışmalarımız kapsamında da bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan en iyi çalışanlarımız ile gerçekleştirilerek sizlere kusursuz bir baskı desteği sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmak suretiyle gerçekleştirdiğimiz tüm farklı dijital baskı hizmetleri altında sizlere gerçekleştirdiğimiz kaliteli çalışmalar için üstelik en uygun fiyatları çıkarıyor ve bu konuda sizleri hiçbir şekilde üzmüyoruz.

 Farklı dijital baskı hizmetleri

Türkiye’nin her noktasına bulunan firmalar adına arzu edilen birçok farklı sektörler kapsamında sizlere dijital baskı hizmetini güven içerisinde sağlıyoruz. Farklı hizmetler altında satılık ya da kiralık afiş çeşitlerinin yanı sıra değişik boyutlarda tasarımları gerçekleştirilen inşaat tanıtım brandaları ile birlikte arzu ettiğiniz tüm farklı ebatlar altında yine bu baskı hizmetlerini bütçeniz dahilinde bizimle çalışmak suretiyle gerçekleştirip teslim alabilir ve güven içerisinde kullanabilirsiniz. Kurumsal bir yapı içerisinde sağlanan tüm çalışmalar için plan ve program dahilinde işlemleri gerçekleştiriyor ve bunu sizinle beraber sürekli olarak iletişim halinde kalarak yapıyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve hemen bizimle çalışmak adına tek yapmanız gereken iletişime geçmektir.