Teklif Alın
Adres:
Balıkyolu Mh. 453 Sk. No:16/A Esenyurt / İSTANBUL
E-Posta:
iletisim@dorukreklamajansi.com
Bizi Arayın:
+ 90 538 817 12 30
Doruk Reklam

Marka Tescil

Marka TescilMarka Tescil

  Firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili tüm bilgilerinin korunması ve başkaları tarafından kullanılmaması önemlidir. Özellikle herhangi bir alanda markanızın değerinin sekteye uğramaması de kurumsal kimliğin muhafaza edilmesi için yararlıdır. Bunun için logo, üretim süreci ve daha pek çok hususta marka tescil işlemlerinizi yaptırmaya imtina etmelisiniz. Ticari mal ve faaliyetleri benzer diğer firmalardan tamamen ayırmak kendinizi olası risklerden de koruyacak ve tüketici imajı olarak güven de verecektir. Ancak tüm tescil işlemlerinin profesyonel anlamda, eksiksiz olarak yapılması gereklidir. Firmamız, sizin adınıza ilgili tüm belgelerin hazırlanması, teslim edilmesi ve takibinin yapılmasında başrol oynamaktadır. Hızlı bir tescil sürecini Türkiye’nin dört bir tarafından yaşamak istediğiniz de derhal bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 Patent Alma Prosedürlerine Hakimiz

  Biz, sizin için gerekli olan bu talebi noksansız yerine getirmek adına uzman kadromuz ve senelerin getirdiği deneyim ile hareket ediyoruz. Resmi işlerin aksamaması adına detayları paylaşıyoruz. Danışmanlarımız izlenecek yol haritası hakkında sizlere merak ettiğiniz her bilgiyi eksiksiz olarak verecektir. Bu sayede ne kadar başarılı bir netice almaya yakın olduğunuzu da anlayacaksınız. Kaldı ki adresimize kadar gelmenizi de gerek yok. Tüm çalışmaları sitemiz üzerinden irtibat halinde olarak da yerine getirme kapasitemiz bulunduğunun altını çizmek isteriz. Firma olarak ülke çapında hangi şirketler için marka tescil işlemlerini başarıyla yerine getirdiğimizi görebilirsiniz.  

 Hemen Arayın ve Tescil Sürecini Başlatalım

  Markalarınızın değerini yok etmemek ve başkaları tarafından kullanılmasının önüne geçmek istediğiniz de bununla alakalı asla pişman olmayacağınız seçkin bir durak olmaya devam ettiğimizi de belirtelim. Kısa süreli hizmetin gerekliliklerini bilen ve bütün bunları ekonomik paralar ile gerçekleştirme şansını tanıdığımızı da unutmayınız. Ayrıcalıklı, nitelikli, güvenilir ve her an memnun kalacağınız marka tescil için sadece bir numara kara size yakınız. Web adresimiz, patent konusuna dair yanıt aradığınız sorulara da güncel cevaplar vermektedir. Sektöründe her an lider konumda olmaya devam eden ailemiz, başarılı bir hizmetin engelini de aşmaktadır. Bir an evvel markanıza değer katacak tescil dönemini bize teslim edin ve doğru bir karar verdiğinizi görün.