Teklif Alın
Adres:
Balıkyolu Mh. 453 Sk. No:16/A Esenyurt / İSTANBUL
E-Posta:
iletisim@dorukreklamajansi.com
Bizi Arayın:
+ 90 538 817 12 30
Doruk Reklam

Blog

amazon-turkiyeden-ilk-mesaj-cok-mutluyuz,xCzs3BoHjEaLehCNkilDog

E-Ticaret Devi Artık Türkiye’de

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinden biri amazon.com.tr artık türkiye’de resmen faaliyete başladı. Artık amazon.com.tr üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Yaklaşık değeri 1.000.000$ aşan ve uzun zamandır Türkiye pazarına girmeyi düşünen Amazon dün sabah saatlerinde aktif olarak hizmet vermeye başladılar. amazon.com.tr alan adıyla Türkiye pazarına giren amazon Türkiye’de E-ticaret pazarının taşlarını yerinden oynatabilir.

Dediğimiz gibi sabah saatlerinde hizmet vermeye başlayan amazon.com.tr Türkiye içinde güzel bir karşılama mesajı ve videosu ile kullanıcılarını bekliyor. Özet olarak Türkiye’de olduklarını ve kullanıcılarına artık Türkiye’den hizmet vereceklerini belirten ve kullanıcılarına hizmet vermek için sabırsızlanan bir Amazon görüyoruz. Eğer Videoyu İzlemek İsterseniz TIKLAYINIZ.

Amazon Türkiye’den Hangi Ürünleri Alabileceksiniz

Amazon şimdilik 10 kategori altında hizmet vermeye başladı giderek kategorilerini çoğaltacağına eminiz. Kategori içerikleri ise direk ihtiyaca hizmet vermek amacı ile başlamış ilk olarak kişisel bakım, bilgisayar ve bileşenleri, yapı ürünleri, bebek ürünleri ve kitap bölümlerine öncelik verilmiş.

Son derece basit ve tüm kullanıcılara hitap eden arayüzü ile kayıt olup alışveriş veriş yapmak çok kolay.
İlk olarak amazon.com.tr sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üstte giriş yapa basarak buradan başlayın yazısını göreceksiniz ve ister bir mail adresi veya cep telefon numaranız ile kayıt olabileceksiniz. Ardından isim soyisim bilgileri ve belirleyeceğiniz bir şifre ile siteye kayıt oluyorsunuz. Bir adres kayıt ederek gönlünüzce ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir