Teklif Alın
Adres:
Balıkyolu Mh. 453 Sk. No:16/A Esenyurt / İSTANBUL
E-Posta:
iletisim@dorukreklamajansi.com
Bizi Arayın:
+ 90 538 817 12 30
Doruk Reklam

Hizmetlerimiz

HizmetlerimizŞirketimizde Sizlere Verdiğimiz Hizmetler

İletişim Geçebilirsiniz

Neler Yapıyoruz?Sizlere Neler Sunuyoruz?

01
01

Web Tasarım

Günümüzde artık birçok farklı firma ürünlerini sürekli ve güncel bir şekilde en kısa yoldan sunmak adına birbirinden farklı web tasarım hizmetlerini alarak gerçekleştirmektedir.
02
02

Matbaa

Profesyonel gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı seçenekler altındaki matbaa çalışmalarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
03
03

Dijital Baskı

Firmanız adına en kaliteli reklamı yapma noktasında tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen ve en iyi makineler eşliğinde hazırlanan birbirinden farklı dijital baskı ürünlerimiz
04
04

Grafik Tasarım

İster logo tasarımı ve bunun gibi daha birbirinden değişik seçenekler altında grafik tasarım hizmetlerini profesyonel bir şekilde firmamız bünyesinde elde edebilirsiniz.
05
05

Reklam

Her firma için elbette reklamın önemi oldukça büyük bir yer kaplar. Bu konuda üstelik firmalar yıllık olarak değişik bütçeler ayırır ve buna göre reklamlarını gerçekleştirirler.
06
06

NFC Kartvizit

Sıkça duyduğumuz nfc kartvizit Nfc açıklanacak olursa yeni nesil kablosuz iletişim teknolojisi olarak nitelendirilebilir. Temassız Dijital Bilgilerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz
07
07

Marka Tescil

herhangi bir alanda markanızın değerinin sekteye uğramaması de kurumsal kimliğin muhafaza edilmesi için yararlıdır. Markanızı tescil ederek sizde markanızı güvene alın
08
08

Fotoğraf Çekimi

Bu sayede insanlar, alacağı ürünü tüm ayrıntıları ile görmüş olacaktır. Bir ürünün pazarlamasında satılacak ürünün güzel ve net bir şekilde çekilmesi önemlidir. Profesyonel Fotoğraf çekimi
E-Ticaret Plus
E-Ticaret Plus
E-TicaretPlus.com ile bir çok entegrasyon ve işinizi kolaylaştıracak altyapı ile sizlere sunuyoruz. Ürünlerinizi hemen internette satışa çıkartarak bir çok yeni müştere ulaşın satışa hemen şimdi başlayın.
Şehri Tasarım
Şehri Tasarım
Şehri Tasarım olarak sizlere promosyon ve kişiye özel ürünlerin üretimi yapmaktayız. Ürün içeriğimizde Kupa bardak, kahve fincanları, baskılı tişörtler, kalem, ajanda, gibi birçok ürün bulunmaktadır.