Teklif Alın
Adres:
Balıkyolu Mh. 453 Sk. No:16/A Esenyurt / İSTANBUL
E-Posta:
iletisim@dorukreklamajansi.com
Bizi Arayın:
+ 90 538 817 12 30
Doruk Reklam

Blog

hosting-server

Bulut Sunucu Hizmetinizde…

Doruk Reklam Ajansı 13.04.2017 Tarihinden İtibaren Kendi Bünyesinde Web Sitelerini Barındırmakta ve %100 Türk Sermayeli ve Ödenmiş bir Sermayeye Sahiptir. %100 Yerli Olarak Kullandığımız Bulut Ağımız (SERVER) Off-Shore Yada Yurtdışı Serveri Değildir. Siz Müşterilerimiz İçin Yaptığımız Gelişmiş Alt Yapılı Yatırım İçin Yaptığımız Tüm İşlerde Günü Birlik Olmadığımızın Göstergesidir.

Doruk Reklam Ajansı Daima Dünya Çapında Kendini Kanıtlamış Firmalardan Alt Yapı Ekipmanı Sağlamaktadır. Tüm Sunucularımız ve Sunucu Ekipmanları Samsung Marka Olup Tamamı Gerçek Rackmount Sunuculardır. Kesinlikle Desktop (Masaüstü) Bilgisayar Bulunmamaktadır.

Olası Saldırı veya Doğal Olaylara Karşılık 2 Adet Full Jeneratör ve Aynı Şekilde Dünya Çapında Kendini Kanıtlamış Olan Programlar ve Scriptlerle Korunmaktadır. %99.9 Bağlantı Kesilme veya Kopma Olasılığı Vardır. Doğal Olaylarda (Elektrik Kesintisi, Deprem, Yangın) Sürekli Olarak Denetlemede ve Soğutma Sistemiz İçin 3 Vardiya Sisteminde Kontrol Altındadır. Elektrik Kesintisi Olanağında 2 Adet Full Donanımlı Jeneretörler Devreye Girmektedir. Kesintisiz Olarak Bulut Sunucumuzdan Hizmet Vermekteyiz. Güvenle Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir